تا پایان جشنواره زمستانه دکتر یوتم

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

نمونه کار های دکتر یوتم

خدمات دکتر یوتم

ویدئو نمونه کار های دکتر یوتم

زیباجویان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید.

از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

سوالات متداول

جایگزینی دندان های از دست رفته با ایمپلنت های دائمی در ابتدا در سه مرحله انجام می شد. در سال های اولیه فناوری کاشت دندان، این سه مرحله ماه ها با هم فاصله داشتند و بیمار مجبور به استفاده از پروتز قابل جابجایی برای مدت طولانی بود. امروزه با درمان دندانپزشکی ایمپلنت در یک روز و راهنمایی رایانه ای، این مراحل با هم ترکیب شده اند و درمان کوتاه و ساده شده است.
در روز قرار دادن کاشت، متخصص ایمپلنت هرگونه ناسالمی دندان، بیماری پریودنتال و بافت آلوده را از بین می برند. سپس با استفاده از سیستم ایمپلنتBrånemark، تعداد مناسب پایه ایمپلنت، (زیر ساختار پروتز) به آرامی درون استخوان قرار می گیرد. در طی این روش، تیم آزمایشگاه دندانهای غیر قابل جابجایی موقت اما بسیار زیبایی را متناسب با خط و لبخند هر بیمار آماده می کند. بیمار با لبخندی پایدار و خوشایند از نظر زیبایی از مطب خارج می شود.
چند ماه بعد وقتی ایمپلنت ها کاملاً با استخوان طبیعی ترکیب و یکپارچه شدند، پروتز موقت با یک پروتز ثابت قوی تر جایگزین می شود. دندانهای جایگزین برای تکمیل دندانهای طبیعی و متناسب با خصوصیات منحصر به فرد صورت بیمار با دقت دستکاری می شوند.

تهران، خیابان یوتم ، کوچه یوتم ، پلاک 1 ، طبقه 1