طراحی سایت کامل

یوتم علاوه بر ارائه قالب ها متنوع و فارسی شده خدمتی دیگر جهت تسهیل در فرآیند طراحی سایت به مخاطبین خود ارائه می دهد. شما می توانید پس ار از تهیه قالب مد نظر خود طراحی سایت خود را به ما بسپارید و یک سایت کامل تحویل بگیرید برای این کار لازم است محتوایی که می خواهید را تنها برای ما ارسال کنید و در کوتاه ترین زمان صفحات وب خود را منتشر نمایید.

علاوه بر طراحی اگر با هدف تبلیغات گوگل یا سئو این سایت را بالا آورده اید و فرصت یا  دانش مدیریت آن را ندارید، این مورد هم می توانید به ما بسپارید تا توسط تیم با تجربه ما کمپین ها و تبلیغاتتان مدیریت شود و بازدهی بهتری بتوانید از سایت خود داشته باشید.

به صورت خلاصه موارد زیر را می توانید به ما بسپارید:

 1. تهیه قالب متناسب با نیاز شما
 2. شخصی سازی و بارگذاری محتوا
 3. پشتیبانی فنی و محتوایی
 4. مدیریت کمپین گوگل ادز
 5. تهیه هاست و دامنه
 6. مشاوره فنی و تبلیغاتی

مدیریت کمپین گوگل ادز

این خدمت برای آن دسته ار افراد یا شرکت هایی است که با هدف فروش خدمات یا محصول خود سایتی را بالا آورده اند. از مزیت های تیم ما در این حوزه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بررسی رقبا
 2. راه اندازی کمپین متناسب با نیاز شما
 3. پشتیبانی و اعمال تغییرات آنی
 4. گزارش دهی منظم و جامع
 5. قیمت رقباتی

هاست و دامنه

اگر هاست و دامنه خود از قبل تهیه نکردید می توانید در هنگام خرید آن را ثبت کنید. امکان در نظر گرفته شده است تا موجود یا عدم موجود بودن دامنه خود را چک کرده و درخواست ثبت نام را نیز ثبت کنید همچنین پکیج هایی برای هاست به شما معرفی شده اند که همگی کیفیت لازم برای طراحی سایت شما را دارد و شما نیازی به تهیه آن از سایت دیگری را ندارید.